Головна › Про нас

СПІВПРАЦЯ

ВЕРЕСЕНЬ 2020р.
Однією зі складових здійснення якісної підготовки кваліфікованих робітників у галузі автомобільного транспорту є сучасна матеріально-технічна база закладу професійної (професійно-технічної) освіти. У Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України це одне з найважливіших питань.

Вдосконаленню навчального процесу сприяють не тільки щоденна праця педагогів Центру, а й плідна співпраця з роботодавцями, зокрема з основним роботодавцем ПрАТ «Українською автомобільною корпорацією» та її підрозділами.

У вересні 2020 року «Автоцентр на Столичному» передав закладу освіти агрегати та комплектуючі деталі брендів Шевроле та Опель – всього 35 одиниць. Це двигуни, блоки клапанів, коробки зміни передач, механізми рульового керування, стартери, помпи і інші агрегати та комплектуючі деталі, а також цілий ряд інструментів.

Інший роботодавець ПрАТ «АвтоКапітал» генеральне представництво Daimler AG передав закладу освіти в дар автомобільні агрегати та комплектуючі деталі бренду Мерседес для використання в учбових цілях, а саме: двигун (Vito, Sprinter), генератор, рульовий механізм, двигун (спецтехніка), стартер, двигун (Atego). У встановленні агрегатів та їх підготовці до використання у навчальному процесі під керівництвом майстрів виробничого навчання беруть участь і здобувачі освіти.

Проведення уроків виробничого навчання на сучасному обладнанні підвищує інтерес здобувачів освіти до професії. Після закінчення навчання роботодавці із задоволенням пропонують випускникам робочі місця на своїх підприємствах.

 


ВЕРЕСЕНЬ 2018р.
Центр активно веде роботу з автотранспортними підприємствами м. Києва, які входять до Корпорації «Укравто» з проходження здобувачами освіти виробничої практики та подальшим працевлаштуванням. Планується розширення роботи з підприємствами інших регіонів України, які також входять до Корпорації «Укравто».

У зв'язку з відкриттям на станції технічного обслуговування «Мерседес» відділення з ремонту вантажних автомобілів заплановано збільшити кількість здобувачів освіти Центру для проходження на робітничих місцях виробничої практики.

Центр має Договір про спільну діяльність з Спільним німецько - українським підприємством «Глазуріт» з підготовки малярів, лакувальників на основі технологій виробників лакофарбних матеріалів німецького концерну БАСФ. Планується створити спільний навчально-виробничий центр з підготовки професій по німецьким технологіям - маляр і маляр, лакувальник.

Центр подав заявку на конкурсний відбір навчальних закладів щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з незайнятим населенням через Державну службу зайнятості.

 

окна фотограф html php памятники знакомства